Niisama juttu

Oioioi kui pikk vahe on sisse jäänud. Ehk saan andeks 🙂 Kõigepealt oli ju metsik maasikaaeg, seejärel vedas tervis mind täiesti alt (kes teab, kas äkki ülepingutusest). Nüüd vaikselt hakkab eluvaim sisse tulema ja paberid olen lauale juba valmis laotanud. Tundub, et siiski midagi kingiks teha ei kannata. Püüan siis niisama enda rõõmuks nokitseda.

Aga vahepeal sai hoopis küpsetada, näiteks leiba. Kasutan Haljaleiva retsepti SIIN. Ja püüan nende õpetussõnu järgida, et paha tujuga leiba ei tee. Sinna tuleb ikka vaid armastust sisse panna.

Pilte lisama ei hakka, sest… no ma lihtsalt pole neid teinud. See on taas see kurtmise koht, võite silmadega järgmisse lõiku hüpata. Nimelt mingi jama on, kus väga palju on lihtsalt hägu silmade ees, see juba pikalt olnud, aga kui silmaarstil viimati käisin, siis tunnistati, et tugevamaid prille pole vaja. No ma siis tiksun siin nii oma uduse pildiga. Selletõttu aga on ka minu tehtud pildid nagu on, kui ikka pool pilti on udune, fookus paigast, siis mida oodata 😀

Avastasime aga hoopis toreda tegevuse, mida võime täitsa neljakesi harrastada. Nii neljane kui ka kahene olid eile vaimustuses (minu kõva plaan üksi salajast hobi harrastada läks üsna kiiresti oma teed 😛 ) Kogemata leidsin sellise asja nagu geopeitus ja nüüdseks ka kolm esimest leitud. See elevus ühest plastmasskarbist ja paberijupist oli midagi nii uskumatut! Ja põhjus end vedada kuskile, kuhu muidu ei läheks eriti tõenäoliselt.  Oli tore! Ja tahan veel ja veel ja veel!

Teile aga soovin päikest siia pimedasse suvesse ja vedage end ka kuskile, kuhu muidu äkki ei lähekski.

diana

 

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s